Atribuită
Cumpărare directă
1) Tip asigurare – RCA 2) Date despre auto – masa totală maximă autorizată 2060 kg, capacitate cilindrică 1.984 cm³ 3) Valabilitate: 12 LUNI 4) Prima de asigurare: 390 LEI 12 LUNI 5) Conditii de plata - INTEGRAL 6) Intermediar si comision daca este cazul, 1) Tip asigurare – RCA 2) Date despre auto – masa totală maximă autorizată 1864 kg, capacitate cilindrică 1.461 cm³ 3) Valabilitate: 12 LUNI 4) Prima de asigurare: 916 LEI / 12 LUNI 5) Conditii de plata - INTEGRAL 6) Intermediar si comision daca este cazul
- Număr anunț
- DA28423083
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.306 RON
- Valoare atribuită
- 1.306 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.