Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta; COMUNA ROSIA MONTANA 2) Tip asigurare – RCA pentru autoutilitara MAN TGS 26.320, cu nr. inmatriculare : AB11CRM, nr. identificare/serie CV WMA26SZZ6BM561922 - H987655 3) Date despre polita/auto/parc –cap.cil. 10518, putere 320, masa maxima autorizata 26000, locuri 2 4) Valabilitate: 12 luni 5)Prima de asigurare 1752 lei 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA28368111
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.752 RON
Valoare atribuită
1.752 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.752 RON

din 1.752 RON estimat