Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritatea Contractanta: MUNICIPIUL TARGOVISTE, CUI : 4279944 2) Tip asigurare: CASCO DB11PMT, SS: NLHCM41VP8Z130983 3) Date despre asigurare: DB11PMT, SS: NLHCM41VP8Z130983; Suma asigurata = 4.139,65 LEI, Riscuri acoperite : avarii, furt, vandalism, autori necunoscuti, actiunea animalelor, inclusive anvelope, avarii elemente vitrate, regres RCA, plata despagubiri cu TVA, Extinderea retelei de unitati reparatoare, fransiza 0 pentru toate riscurile . 4) Prima de asigurare: 709.14 LEI; 5) Perioada de valabilitate: 12 luni 6) Modalitate de plata: integral
- Număr anunț
- DA28311705
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897 RON
- Valoare atribuită
- 1.897 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.