Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tesaturi

Număr anunț
DA34512833
Autoritate contractantă
Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
Cod CPV
19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.478.908 RON
Data publicării
16.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.478.908 RON