Atribuită Cumpărare directă

ARTIVCOLE CATERING DE UNICA FOLOSINTA, CANTITATILE VOR FI LIVRATE IN 4 TRANSE , LUNA IULIE - 16.07.2021, SEPTEMBRIE , OCTOMBRIE , NOIEMBRIE. FACTURAREA SE VA FACE LA FIECARE TRANSA CU CANTITATILE CORESPUNZATOARE.

Număr anunț
DA28401684
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
HORECA DISTRIBUTION SRL (CUI 17391892)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.580 RON
Valoare atribuită
17.580 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.580 RON

din 17.580 RON estimat