Atribuită Cumpărare directă

COD PRODUS: AERVAI1221FA1225.7 tva inclus per bucata Aer conditionat VORTEX VAI1221FA, 12000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb - 9 buc - 1225.7 tva inclus per bucata COD PRODUS: AERBEVPI180 Aer conditionat BEKO BEVPI180, 18000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb - 1 buc - 2483 tva inclus per bucata

Număr anunț
DA28459106
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.356 RON
Valoare atribuită
11.356 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.356 RON

din 11.356 RON estimat