Atribuită Cumpărare directă

Set masti de protectie SB50PM,3 straturi, 50 bucati, albastru: SET MASTI DE PROTECTIE SB50PM, 3 STRATURI, 50 BUCATI, ALBASTRU Mastile pentru protectie personala tip chirurgical vin cu o structura 3D, 3 straturi, 3 pliuri si asigura protectia cailor respiratorii la un nivel ridicat. Aceste masti de protectie permit o respiratie confortabila si constitue un element necesar pentru filtrare. Mastile sunt confectionate dintr-un material textil de calitate si se adapteaza perfect la forma fetei dumneavoastra, oferind protectia de care aveti nevoie. Aceste masti reprezinta un element de preventie pentru raspandirea virusurilor care se transmit prin aer. Sistemul de prindere este format dintr-o banda de elastic. *Masti de unica folosinta. Caracteristici principale: Numar straturi: 3; Numar pliuri: 3; Material: textil; Usor de utilizat; Usoara; Filtre respirabile; Utilizata impotriva: virusurilor, bacteriilor, fungilor; Continut pachet: 50 bucati masti de protectie respiratorie. Recomandari utilizare: Potrivita pentru adulti si copii; Potrivita pentru mai multe ocazii – vreme rea, ceata, in spital, sezonul racelilor, praf, zapada, pe santier, etc.; Potrivita pentru protectia la praf din exterior, ceata densa, calatorie cu bicicleta, zilnic sau in alte scenarii

Număr anunț
DA28363162
Autoritate contractantă
COMUNA COLONESTI (CUI 4670194)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66 RON
Valoare atribuită
66 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66 RON

din 66 RON estimat