Atribuită Cumpărare directă

Vitrina frigorifica WHIRLPOOL ADN 201/1S, 320 l, H 173 cm, Clasa D, gri inchis

Număr anunț
DA28345816
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42513210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.806 RON
Valoare atribuită
1.806 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.806 RON

din 1.806 RON estimat