Atribuită
Cumpărare directă
COD PRODUS: MSFL6FBG41S Masina de spalat rufe frontala AEG L6FBG41S, 10 kg, 1400rpm, Clasa C, alb - 1 buc - 2057.43 tva inclus COD PRODUS: MSUFTM229X2BEU Uscator de rufe WHIRLPOOL FT M22 9X2B EU, 6th sense, Pompa de caldura, 9kg, 15 programe, Clasa A++, alb - 1 buc - 2222.40 tva inclus
- Număr anunț
- DA28340404
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NOVACI (CUI 29224189)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713210-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.596 RON
- Valoare atribuită
- 3.596 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.