Atribuită Cumpărare directă

Laptop Intel Core i3, 15.6" Full HD, 8GB memorie RAM, SSD min.240 GB

Număr anunț
DA28337641
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat