Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE SI MONTARE CORP ILUMINAT STRADAL PHILIPS, Coreline Malaga LED 83 W: SPECIFICATII TEHNICE CORP ILUMINAT: - Flux luminos inițial (flux de sistem) - 9006 lm - Randament luminos LED inițial 111 lm/W - Putere de intrare inițială - 83 W - Cod protecție împotriva infiltrărilor - IP65 - Cod de protecție împotriva impactului mecanic - IK08 - Indice inițial de redare a culorii - 70
- Număr anunț
- DA28323465
- Autoritate contractantă
- COMUNA TASCA (CUI 2614457)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL TEHNIC SRL (CUI 8357395)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.