Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare 7 buc. aparat aer condiționat tip split de perete, pentru ISU "Bucovina" al județului Suceava, în conformitate cu cerințele caietului de sarcini atașat. Bunurile materiale vor fi însoțite de certificat de atestare a calității și/sau de conformitate pentru toate produsele livrate și/sau montate. Pentru toate produsele livrate și/sau montate, perioada de garanție se va calcula în raport cu data recepției calitative și va fi de minimum 24 de luni. Certificatul de garanție va fi însoțit de precizările privind adresa (localitatea, strada, nr., telefon de contact) unității care poate asigura service-ul autorizat pentru aceste echipamente. Prin acceptarea prezentei achiziții directe vă asumați respectarea tuturor cerințelor din caietul de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA28445832
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.647 RON
- Valoare atribuită
- 14.647 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.