Atribuită Cumpărare directă

Revizie si reparatie grup generator Corp F ce contine: - Regulator de tensiune trifazat pentru generator - 1 buc - Filtru de ulei + materiale consumabile - 1 set - Manopera reparatie + revizie - 1 ans

Număr anunț
DA28411511
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
31121000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720 RON
Valoare atribuită
1.720 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720 RON

din 1.720 RON estimat