Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si inlocuire baterii in 2 buc UPS 5KVA ce contine: - Acumulator AGM VRLA 12V 5,2A High Rate 90mmx70mmxh 98 mm F2 TED -- 32 buc - Manopera inlocuire acumulatori - 2 buc

Număr anunț
DA28367154
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat