Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si inlocuire baterii UPS 8KVA ce contine: - Acumulator AGM VRLA 12V 5,2A High Rate 90mmx70mmxh 98 mm F2 TED -- 32 buc - Manopera inlocuire acumulatori -- 1 buc

Număr anunț
DA28367094
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930 RON
Valoare atribuită
1.930 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930 RON

din 1.930 RON estimat