Atribuită Cumpărare directă

Hisense model AS-09UW4RYRCA01A EU model Set CA25YR*A EU model INDOOR CA25YR*AG EU model OUTDOOR CA25YR*AW New model Type T1, H/P, INVERTER Performance Pdesign Cooling W 2600 Pdesign Heating Average W 2000 SEER Cooling 6.1 SCOP Heatling Average 4 Energy Class Cooling A++ Energy Class Heatling Average A+ Cooling Capacity W 2600(1000-3000) Heating Capacity W 2700(1000-3000) Input-Cooling W 855(190-1500) Input-Heating W 700(190-1500) Pdesign Heating Warmer W 2400 SCOP Heatling Warmer 5.1 Energy Class Heatling Warmer A+++ Moisture Removal L/H.r 0.9 Air Circulation m3/h 550 EER for Cooling W/W 3.04 COP for Heating W/W 3.85 Max current A 7.5 Refrigerant R32 Refrigerant charge volume g 460 Indoor Unit Noise Level - Sound Power dB (A) 56 Indoor Unit Noise Level - Sound Pressure dB (A) 38/37/35/33/30/28 Outdoor Unit Noise Level - Sound Power dB (A) 62 Outdoor Unit Noise Level - Sound Pressure dB (A) 54 Annual energy consumption(cooling) kWh/a 149 Annual energy consumption(heating) warmer 659 average 700 colder / Power Supply Voltage, Frequency, Phase V 220-240V~,50Hz,1P Rated Current Cooling (A) 3.9 Heating (A) 3.1 System Compressor type Rotary Compressor Model No. DS089MJA Compressor MFG LG Expansion Device Capillary Evaporator Copper tube and Aluminum Fin Condenser Copper tube and Aluminum Fin Connecting Pipe Diameter Liquid Pipe inch 1/4 Gas Pipe inch 3/8 Features Display on Front Panel LED LCD Wireless Remote

Număr anunț
DA28333824
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.193 RON
Valoare atribuită
4.193 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.193 RON

din 4.193 RON estimat