Atribuită Cumpărare directă

Reparatie si inlocuire componente la instalatiile exterioare de stingere a incendiilor (hidranti si drencere) Materiale: - ROBINET SFERA 2 1/2 -- 3 buc - OLANDEZ 2 1/2" NR 1 -- 4 buc - STUT ZN 3" - 20 CM -- 2 buc -ROBINET 11/4 -- 1 buc - HIDRANT SUPRATERAN -- 1 buc - HIDRANT SUBTERAN DN100 - 1 buc Manopera: - MANOPERA INLOCUIRI INSTALATIE DRENCERE -- 1 buc - MANOPERA VERIFICARE SI REFACERE PANTA COLOANA ORIZONTALA 3" -- 1 buc - MANOPERA SI SAPATURA INSTALARE HIDRANTI -- 2 buc - LUCRARI DIVERSE

Număr anunț
DA28326790
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
44482200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.764 RON
Valoare atribuită
11.764 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.764 RON

din 11.764 RON estimat