Atribuită Cumpărare directă

Estimarea chiriei de piata pentru proprietati rezidentiale/comerciale/industriale/agricole - conform Standarde de Evaluare a Bunurilor ANEVAR Pretul pentru serviciile de evaluare sunt in functie de tipul proprietatii, numarul bunurilor imobile ce fac obiectul evaluarii, de amplasamentul acestora, etc.

Număr anunț
DA28365486
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
Furnizor / câștigător
EVALVAL CONSULTING SRL (CUI 22642877)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat