Atribuită Cumpărare directă

Publicitate anunturi de atribuire in cadrul licitatiei din 8 Iulie 2021 cu privire la inchirierea : 1. Suprafetei de teren 250 mp, situat in Dr Tr Severin, Bdul. Nicolae Iorga nr. 2A, identificat cu NC55961 2. Suprafetei de teren 2525 mp, situat in Dr Tr Severin, Bdul. Portile de Fier , identificat cu NC66876 3. Suprafetei de teren 838 mp, situat in Dr Tr Severin, str. Banovita, nr. 44 A, identificat cu NC 53881

Număr anunț
DA28423956
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
PIATA SEVERINEANA S.R.L. (CUI 15141598)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693 RON
Valoare atribuită
693 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693 RON

din 693 RON estimat