Atribuită Cumpărare directă

Ampicilin 10µg - 1 cartus Amikacin - 30 µg - 1 cartus Ceftazidime 30 µg - 1 cartus Cefotaxime - 5 µg - 1 cartus Ciprofloxacin - 5 µg - 1 cartus Erythromicin - 15 µg - 1 cartus Fusidic Acid - 10 µg - 1 cartus Cefoxitin - 30 µg - 1 cartus Gentamicin - 10 µg - 1 cartus Levofloxacin - 5 µg - 1 cartus Tetracycline - 30 µg - 1 cartus Optochin - 5 µg - 1 cartus Cefotaxime + Clavulanic Acid - 30/10 µg - 1 cartus Ceftazidime + Clavulanic Acid - 30/10 µg - 1 cartus Factor X - 1 cartus; Factor V - 1 cartus; Factor X+V - 1 cartus Mediu gata preparat Sabouraud Dextrose Agar cu Cloramphenicol - placa diametru 90 mm Produsele sa fie insotite de certificat de calitate si conformitate

Număr anunț
DA28411711
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335 RON
Valoare atribuită
335 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335 RON

din 335 RON estimat