Atribuită Cumpărare directă

DEXKETOPROFEN ROMPHARM 50 mg/2 ml X 5 fiole (DEXKETOPROFENUM)/TADOR/DEKENOR 100 X 10.45 = 1045 Detralex 500 mg x 30 cpr.film.(COMBINATII)) 6 X 21.21 = 127.26 Hidrasec 30 mg x 16 pl. 6 X 36 = 216 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28477020
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388 RON
Valoare atribuită
1.388 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.388 RON

din 1.388 RON estimat