Atribuită
Cumpărare directă
Fluturasi facturi - format A5, hartie 70gr, alb- negru. Textul ca va fi tiparit pe fluturasi va fi transmis de beneficiar.Cantitate:109000buc Se vor impacheta dupa cum urmeaza: 34pachete a cate 2500buc; 5 pachete a cate 3000buc; 4 pachete a cate 2000buc; 1pachet a cate 1000buc.
- Număr anunț
- DA28307498
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- TACT SRL (CUI 15881952)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.360 RON
- Valoare atribuită
- 4.360 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.