Atribuită Cumpărare directă

PROTECTIE COLTAR = 22 BUC AFIS A3 PLASTIFIAT = 12 ECUSON CU SUPORT = 15 VESTA NEON = 11 VESTA MANAGER = 5 CON SEMNALIZARE = 5 BANDA TAPE = 2

Număr anunț
DA28454328
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.316 RON
Valoare atribuită
1.316 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.316 RON

din 1.316 RON estimat