Atribuită Cumpărare directă

Pachet scule pentru gradinarit ( masina de tuns gard viu, polizor unghiular, autofiletanta cu acumulator 12 V, motocositoare pe benzina cu accesorii, drujba profesionala pe benzina si drujba telescopica ), precum si scara de aluminiu.

Număr anunț
DA28420682
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
MATCONS BRICOINSTAL S.R.L. (CUI 18267621)
Cod CPV
42600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.915 RON
Valoare atribuită
3.915 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.915 RON

din 3.915 RON estimat