Atribuită Cumpărare directă

INSTALATIE DE PROTECTIE LA SUPRATENSIUNI ATMOSFERICE care consta in : INSTALATIE PARATRASNET LA CAPELA CEFA - 1 BUC INSTALATIE PARATRASNET LA CAPELA INAND - 1 BUC Transport si montaj inclus

Număr anunț
DA28309177
Autoritate contractantă
COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45312311-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat