Atribuită Cumpărare directă

Membrane filtrante albe cu gridaj negru , 0.2 µm, d=47 sau 50 mm,Ambalaj: 1 cutie cu 600 buc Termen de livrare :max.2 saptamani, Beneficiar :Fac. De Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :Ana Vadan

Număr anunț
DA28412251
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 1.155 RON estimat