Atribuită Cumpărare directă

Placa de control, cod catalog ZF3000387, pentru reparatie Instalatie de purificare a apei ELIX M 35; Garantie 6 luni de la montare. NUMAR DE REFERINTA SEAP: ZF3000387.

Număr anunț
DA28411714
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.480 RON
Valoare atribuită
3.480 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.480 RON

din 3.480 RON estimat