Atribuită
Cumpărare directă
EZFITMIC01 x 2.888,4 RON EZSTREAM1 x 4.043 RON EZCURVE01 x 4.014,4 RON XX6200006P x 188,8 RON STREAMTUB x 515,7 RON MZHAWG251 x 751,90 RON C-44010 x 2buc x423 RON 1054590500 x 300 RON 1104260500 x 1.115,2 RON 1323810001 x 7buc x 189 RON 1323690001 x 3buc x 226,5 RON 1095330001 x 5buc x 62,3 RON SLHAR33SS x 3buc x 529,6 RON
- Număr anunț
- DA28406154
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.566 RON
- Valoare atribuită
- 18.566 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.