Atribuită
Cumpărare directă
ACETONITRILE GRADIENT GRADE FOR LIQUID C 2,5L x 10 bucati; -pret modificat conform ofertei nr.314-0/13.07.2021 Metanol gradient grade pentru cromatografia de lichide; LiChrosolv® Reac. Ph Eur 2,5L x 10 bucati; Etanol absolut pentru analiza; EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur 1L x 10 bucati
- Număr anunț
- DA28398548
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 24327000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.867 RON
- Valoare atribuită
- 2.867 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.