Atribuită
Cumpărare directă
PULPA PORC FARA OS CG OPT=26,90Kg x 15,50lei; SMANTANA 12% 200G=24,00BUC x 2,20lei; LAPTE UHT 1.5% 1L HS=12,00L x 3,40lei; SANA 3.6% 330g BACIUL=24,00Buc x 2,10lei; AMESTEC MEXICAN 400G=20,00Buc x 3,40lei; PULPE JUMATATI POST. VRAC CG=10,00Kg x 6,50lei; RASOL PORC CG=10,30Kg x 11,50lei; CARNATI PORC SUBTIRI ELIT CG=6,09Kg x 19,90lei; BRANZA PROASPATA G 5KG=5,00Kg x 12,50lei; TELEMEA VACA VID=5,40Kg x 14,00lei;
- Număr anunț
- DA28313516
- Autoritate contractantă
- SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071 RON
- Valoare atribuită
- 1.071 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.