Atribuită
Cumpărare directă
1 CUTIE = 100 BANDELETE CONTROL BENZI TEST PENTRU CONTROLUL NIVELULUI DE GLUTARALDEHIDA INDICATII Controlul nivelului de Glutaraldehyde in solutiile sterilizante : STERANIOS 20% CONCENTRAT INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE Scufundati in solutie partea reactiva a benzii test timp de 1 secunda. Scuturati excesul de solutie. Cititi rezultatul la 15 secunde dupa scufundare. Respectati termenul limita inainte de interpretare.
- Număr anunț
- DA28366057
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
- Cod CPV
- 38910000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.