Atribuită
Cumpărare directă
Sterilizant la rece pentru instrumentar pe baza de acid peracetic Sterilizare totala la rece a materialului chirurgical si medical. Sterilizarea materialului de endoscopie si a materialului termosensibil. Este sterilizant in 5 minute pentru tot spectrul de bacterii, fungi, virusuri, spori si se mentine stabil in baie timp de 14 zile. Varsati continutul flaconului "activator" (cu solutia de activare) în bidonul de 5 l "generator" Varsati preparatul activat în baia de dezinfectie (asigurati omogenizarea produsului ) 15 minute dupa amestecare, este gata de folosire. Scufundati dispozitivul medical în baia de lucru, dupa o prealabila curatare cu grija a dispozitivului medical. Eficacitate antimicrobiana bactericid EN 1040; EN 13727; EN 14561micobactericid EN 14348; EN 14563 fungicid EN 1275; EN 13624; EN 14562 virucid EN 14476 - Poliovirus tip 1, Adenovirus tip 5, sporicid EN 13704 . Bidoane de 5 L
- Număr anunț
- DA28314266
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
- Cod CPV
- 24323220-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.435 RON
- Valoare atribuită
- 25.435 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.