Atribuită Cumpărare directă

Multif. laser A4 color Canon MF643Cdw fara FAX + cartus negru compatibil suplimentar , print/scan/copy, A4, viteza de printare pana la 21 ppm alb-negru si color (12.7 ipm duplex), rezolutie imprimare 600x600 dpi (max 1200x1200 dpi),

Număr anunț
DA28349932
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930 RON
Valoare atribuită
1.930 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930 RON

din 1.930 RON estimat