Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 455 G7 (Procesor AMD Ryzen 5 4500U (8M Cache, up to 4.00 GHz), 15.6" HD, 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, Argintiu)

Număr anunț
DA28449906
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI 2410643)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015 RON
Valoare atribuită
2.015 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015 RON

din 2.015 RON estimat