Atribuită Cumpărare directă

278/07.07.2021(RAR Caras Severin) Cablu USB KeyOffice, USB A/M B/M, 3m (Negru) - 4 buc

Număr anunț
DA28363115
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
44320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91 RON
Valoare atribuită
91 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91 RON

din 91 RON estimat