Atribuită Cumpărare directă

Tableta Samsung Galaxy Tab S7 T870, Procesor Octa Core 1.8GHz, Ecran LTPS LCD Capacitive multitouch 11", 8GB RAM, 256GB Flash, Camera Duala 13+5MP, Wi-Fi, Bluetooth, Android (Argintiu)

Număr anunț
DA28332764
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.814 RON
Valoare atribuită
2.814 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.814 RON

din 2.814 RON estimat