Atribuită Cumpărare directă

Tableta Samsung Galaxy Tab S5e T725 (2019), Procesor Octa Core 2.0GHz, Ecran Super AMOLED Capacitive multitouch 10.5", 4GB RAM, 64GB Flash, 13MP, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, Android (Negru) + CADOU Cartela SIM Orange PrePay, 6 euro credit, 6 GB internet 4G, 2,000 minute nationale si internationale fix sau SMS nationale din care 300 minute/SMS internationale mobil UE

Număr anunț
DA28332382
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.179 RON
Valoare atribuită
4.179 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.179 RON

din 4.179 RON estimat