Atribuită Cumpărare directă

Monitor VA LED Samsung 26.9" LC27R500FHUXEN, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMI, Ecran Curbat (Negru). Recomandat pentru Media;Tip Panel VA;Tip Display LED;Diagonala (inch) 26.9;Ecran Curbat;Format Full HD;Rezolutie 1920 x 1080;Timp raspuns (ms) 4;Contrast tipic 3000:1;Unghi de vizualizare orizontal/vertical 178 / 178;Intensitate luminoasa(cd/mp) 300;Aspect imagine 16:9;Refresh Rate (Hz) 60;Reproducere culori (milioane) 16.7;Conectivitate HDMI 1 x HDMI;VGA 1 x VGA;Caracteristici Fizice Montare pe perete VESA 75x75;Culoare Negru;Putere consumata(W) 34;Dimensiuni cu stand (mm) 614.2 x 466.2 x 251.2;Dimensiuni fara stand (mm) 614.2 x 362.8 x 94.4;Greutate cu stand (Kg) 4.3;Greutate fara stand (Kg) 3.5

Număr anunț
DA28314743
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.441 RON
Valoare atribuită
3.441 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.441 RON

din 3.441 RON estimat