Atribuită
Cumpărare directă
Aspirator stradal 120-75-HVte util în special pentru curăţarea deşeurilor mici din zonele greu accesibile, cum ar fi mucuri de ţigară, sticlă spartă etc precum şi pentru curăţarea generală a străzilor. Echipamentul este acţionat de un motor pe benzină Husqvarna cu 2 curse şi include o pubela de 120 de litri şi un furtun de aspiraţie de 75 mm. Produsul este ideal pentru curăţarea în jurul mobilierului stradal, la gardurile de pe lângă pomi şi chiar printre maşinile parcate şi borduri. Sunt disponibile ca opţionale un cadru cu roţi şi o garnitură (pentru utilizare cu saci de plastic). * Consumul / timpii de lucru variaza in functie de conditiile de lucru si operatorii echipamentelor
- Număr anunț
- DA28403374
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
- Furnizor / câștigător
- EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
- Cod CPV
- 34928480-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.611 RON
- Valoare atribuită
- 38.611 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.