Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea se va efectua conform propunerii tehnice si a devizului oferta, anexe la contract.

Număr anunț
DA28360518
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI 10843605)
Furnizor / câștigător
CONPREST SRL (CUI 1631158)
Cod CPV
45262310-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.223 RON
Valoare atribuită
51.223 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.223 RON

din 51.223 RON estimat