Atribuită
Cumpărare directă
Sistemul de supraveghere video este compus din : -DVR 8 canale HDCVI/AHD/TVI/IP - 1 buc -doza PT100x100 :max. 2 buc; -Camera bullet, 2 Megapixeli: max.2 buc; -Camera dome, 2 Megapixeli: max.2 buc; -HDD 2TB - 1 buc; -doza derivatie audio simpla - 2 buc -Monitor LED 18.5" - 1 buc -cablu alim.30cm.mufat - 4 buc -sursa alim 12V, 2A - 3 buc -set video balun - 3 buc -Cablu UTP CAT6e : max.65m; -cablu CCTV - max.15m -canal vablu 25x16 adeziv 2m/bara -cheltuieli transport; -Accesorii de montaj (cleme, diblu, cravata cablu, mufe) -Manopera de instalare, testare si PIF sistem.
- Număr anunț
- DA28423562
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
- Furnizor / câștigător
- TELEFONICA 2000 SRL (CUI 11224003)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.455 RON
- Valoare atribuită
- 3.455 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.