Atribuită Cumpărare directă

Curatire igienizare si dezinfectare ventilo-convectoare

Număr anunț
DA28398617
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat