Atribuită Cumpărare directă

Releu actionare pompa Grundfos - Kit relay module

Număr anunț
DA28332722
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
Cod CPV
31221000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat