Atribuită Cumpărare directă

Chitantier 3ex. 400 buc. x 4.50 Registru casa 6 buc. x 6.05 Rola termo 57mm x 18 m 100 buc. x 1.51 Proces-verbal citire 100 buc. x 7.69 Registru corespondenta serviciul clienti 1 buc. x 16.55 Registru acte aditionale 1 buc. x 16.55 Registru corespondenta 5 buc. x 8.15 Dosar sina carton 50 buc. x 0.42 Dosar plastic 20 buc. x 0.67 File plastic Imperial 50/set 2 set x 21.01 Biblioraft carton 10 buc. x 6.97 Plic C6 300 buc. x 0.05

Număr anunț
DA28318136
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.991 RON
Valoare atribuită
2.991 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.991 RON

din 2.991 RON estimat