Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 15 cut x 58.70 Indigo 7 cut. x 11.50 Ace gamalie 3 cut. x 1.76 Agrafe mari 20 cut. x 6.05 Capsator 1 buc. x 24.79 Pix 100 buc. x 1.26 Creion HB 5 buc. x 0.92 Rigla 1 buc. x 1.68 Fluid corector 6 buc. x 4.03 Capse 10 cut. x 1.26 Guma sters 2 buc. x 0.84 Buretiera 2 buc. x 4.87 Agrafe birou mici 10 cut. x 1.09 Elastice 2 pungi x 3.78 Marker permanent 3 buc. x 3.70 Creion corector 2 buc. x 5.55 Post-it 5 buc. x 2.52 Cub hartie color 900 coli 2 buc. x 9.58 Clipboard simplu 2 buc. x 8.40 Clipboard dublu 2 buc. x 12.61
- Număr anunț
- DA28318095
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.