Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb – Platinum DRF – Reparare prin înlocuirea următoarelor repere: - Sistem Prindere Pe Șină Metalică – 640,00 lei - Ansamblu Coloană Metalică Mobilă – Stanga – 1.520,00 lei - Foaie Metalică Superioară Coloană Spate – 1.170,00 lei - Placă Metalică – Suport Spate – 550,00 lei - Capac Superior – 730,00 lei - Capac Inferior – 640,00 lei CONFORM OFERTEI NR. 2470/14.06.2021
- Număr anunț
- DA28382575
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 44618340-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250 RON
- Valoare atribuită
- 5.250 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.