Atribuită
Cumpărare directă
Contract Service cu intervenții incluse - Brivo DR-F Efectuarea unei revizii tehnice a echipamentului/an; Emiterea Buletinului de Verificare RX cu valabilitate 12 luni. Intervenții service accidentale incluse, la cererea scrisă a Beneficiarului, pe toată perioada contractului. Piesele eventual necesare se vor oferta, comanda și factura separat. CONFORM OFERTEI NR. 2471/14.06.2021
- Număr anunț
- DA28369303
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 71632000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.300 RON
- Valoare atribuită
- 9.300 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.