Atribuită
Cumpărare directă
3 Bidoane de 20 litrI. Transport inclus in pret. Produsul va fi insotit de toate documentele necesare, redactate in limba romana. COMBATEREA EFECTELOR NEGATIVE ALE BURUIENILOR ASUPRA LUCRARILOR HIDROTEHNICE PRIN ERBICIDARE ERBICID GATA PREPARAT DE TIP GLYPHOGAN 480 SL - SUBSTANTA ACTIVA GLIFOSAT 360 G/L DIN SARE DE IZOPROPILAMINA COMBATE BURUIENILE EXISTENTE INTRE ROSTURILE DIGURILOR, DISTRUGANDU-LE.
- Număr anunț
- DA28447096
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24453000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.185 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.