Atribuită
Cumpărare directă
Spirt Dora dezinfectant biocid virucid avizat 500ml - Alcool sanitar 70%, 500ml, avizat de Ministerul Sanatatii Produs biocid utilizat ca dezinfectant in spatiile publice, dar si domeniul casnic SAPUN LICHID Profesional Rexidin Igienizant 500ml - Sapun lichid profesional igienizant Mentha S10 iti va lasa mainile netede, catifelate si ingrijite. Imbogatit cu substante dermoprotectoare este delicat cu pielea dar necrutator cu bacteriile datorita adaosului de alcool. Sapunul igienizant S10 ofera protecție completă împotriva agențiilor patogeni invizibili. Ingrijește pielea și îi conferă un miros plăcut. MOD DE UTILIZARE: concentratia recomandata: 2-3 picaturi/utilizare. Se aplica direct in palma, se maseaza usor palmele, intre degete, dosul palmelor; se lasa sa actioneze timp de cateva secunde si se clateste. BENEFICII : Hidratant; Igienizant; adaos de alcool pentru o igienizare maxima. Parfum: Da Cantitate: 500 ml Culoare: turcoaz Pompita: Da Nu contine solventi caustici sau particule adezive. Testat dermatologic Fabricat in Romania
- Număr anunț
- DA28392960
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2 (CUI 13811802)
- Furnizor / câștigător
- AAA BIROTICA SRL (CUI 15777588)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343 RON
- Valoare atribuită
- 343 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.