Atribuită Cumpărare directă

conform contract. Se vor colecta saptamanal 2 europubele de 240 l deseuri similare reziduale, Cantitatea reprezinta un maxim / contract. Achizitor Regia Nationala a Padurilor Romsilva prin Directia silvica Dolj , str Iancu Jianu, nr.19 Craiova, Dolj.

Număr anunț
DA28381886
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.162 RON
Valoare atribuită
3.162 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.162 RON

din 3.162 RON estimat